Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp

Over ons

Laat ons kennis maken

We werken al ruim 48 jaar in Hoorn en er is geen straat in Hoorn of aangrenzende dorpen waar wij nog nooit een huis verkocht of getaxeerd hebben.

Je denkt er al een tijdje over na. Verhuizen. Gaan de kinderen het huis uit? Ga je samenwonen? Groeit je bedrijf en ben je toe aan een groter pand? Wat de reden ook is, wij helpen om je verhuisplannen te realiseren zonder zorgen. Wij verkopen of verhuren je huis of bedrijfspand. En helpen bij de aankoop, taxatie en financiering van een nieuw huis of bedrijfs onroerend goed.

Geen praatjes, wél heel veel tevreden klanten

Geloof ons niet, geloof onze klanten. Onze unieke, energieke aanpak resulteert in torenhoge scores in verkopen, doorlooptijden, goede opbrengsten en klanttevredenheid.
Kijk gerust naar de beoordelingen van de verkopers die u al voorgingen!

Vragen? Neem contact op

Wij staan zes dagen en een avond per week voor u klaar.

Neem contact op

Slagkracht en afspraken die altijd doorgaan

Met vijf mensen in de buitendienst en een slagvaardig ondersteunend team, staan wij zes dagen en een avond per week voor u klaar. Dat stelt ons in staat om u adequaat te informeren en zorgt ervoor dat wij goed bereikbaar zijn. Het inplannen van agenda’s wordt nimmer gehinderd door vakanties of afwezigheid.

Medewerkers

Ons team

Ons team gaat alleen voor het beste resultaat. Daar staan we voor!

Edwin Sinnige

Makelaar/Taxateur edwin@boekweitolie.nl

Dick Olie

Makelaar/Taxateur dick@boekweitolie.nl

Elke Vijn

Makelaar/Taxateur elke@boekweitolie.nl

Barry van der Heijden

ARMT barry@boekweitolie.nl

Karin Gebhardt

ARMT karin@boekweitolie.nl

Rianne Dekker

Binnendienst medewerkster rianne@boekweitolie.nl

Arna Kindt

Binnendienst medewerkster nieuwbouw arna@boekweitolie.nl

Marielle Duppen-Heisterkamp

Binnendienst medewerkster marielle@boekweitolie.nl

Astrid Knol

Binnendienst medewerkster astrid@boekweitolie.nl

Yvon Elstrodt

Facilitaire zaken yvon@boekweitolie.nl

Karin van Ernst

Financiële administratie administratie@boekweitolie.nl

Teddy Raatgever

Binnendienst medewerkster nieuwbouw teddy@boekweitolie.nl

Vragen?

Neem contact op

Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan telefonisch contact op of stuur ons een bericht.

Telefoon 0229 244 234
Email info@boekweitolie.nl
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×